Dongguan Enuo mould Co., Ltd je dcérskou spoločnosťou Hong Kong BHD Group, návrh a výroba plastových foriem je ich hlavnou činnosťou.Ďalej sa zaoberáme CNC obrábaním kovových dielov, výskumom a vývojom prototypových výrobkov, výskumom a vývojom kontrolných prípravkov/meradiel, lisovaním plastových výrobkov, striekaním a montážou.

Ktorý obrázok si vyberiete z konca tohto článku
Kreativita 5 komentárov 27. októbra 2020

Ktorý obrázok si vyberiete z konca tohto článku

Páni!doba odoslania novej formy!!Ha, pozrite sa, aké šťastné je naše marketingové dievča!

No pred odoslaním tohto obrázku som mala v srdci dilemu.Priateľ, ktorý vlastní veľké množstvo „linkedIn“ spojení, mi dával láskavú radu: Hej, harry!nie je dobré pozývať dievča, aby stálo s formami, najmä s veľkou usmievavou tvárou!No tak, výroba formy by mala byť veľmi vážny prípad, dobre?Môže byť oveľa vhodnejší technický chlapík, ktorý drží strmeň alebo papier na kreslenie na výmenu?

Ktorý obrázok si vyberiete z konca tohto článku d

V tej chvíli, ako zdôraznil, je mi ľúto, že som náš tím dostal do ťažkostí, pretože to, čo som urobil, na milých čitateľov pôsobilo frivolným dojmom.Zdá sa, že jediným účelom môjho príspevku je upútať oči publika!Preto som tentoraz zamýšľal urobiť to, čo navrhol, byť formálny ako „skutočný“ výrobca foriem!Potom som prvý obrázok s pomocou kolegov zobral vážne.ako na obrázku nižšie, iba pleseň a výrobky zobrazené pred mojím objektívom, formálne a čisté, všetko je správne.ale cítim, že sa niečo stratilo...

Ktorý obrázok si vyberiete z konca tohto článku c

Keď dokončím fotenie, plánujem ísť späť.Naša „po 90. rokoch“ povedala: Môžem mať fotku s touto plesňou?Povedal som, samozrejme!Potom začne s formičkou robiť všelijaké „profesionálne“ pózy, presne ako osobnú selfie, a ostatní pracovníci v dielni sa so smiechom zatvoria za kamerou, zrazu sa atmosféra dielne stáva hrejivou a harmonickou.Členovia nášho tímu sú spokojní so svojím výkonom a na ich usmiatych tvárach bol vidieť pocit úspechu...

V poriadku, výroba nástrojov by mala byť vážnym a presným prípadom, ale robiť prácu so šťastnou náladou môže byť pre našich pracovníkov tiež dôležité.Ako viete, keď je čas na realizáciu projektu krátky, naši pracovníci často pracujú nadčas, dokonca aj cez noc, aby dodržali dodaciu lehotu a dodržali sľub našim zákazníkom.Sú unavení a napätí počas procesu, ak je to možné, prejaviť našu úctu a uznanie ich práci a produktu, prečo nie?Keď žiaria svojím „majstrovským dielom“, nemali by sme im dovoliť počuť náš potlesk?Nástroje sú studené, ale teplo od tímu!

V súčasnosti sa veľa majiteľov nástrojárskych spoločností sťažuje: Je čoraz ťažšie získať pracovníkov, bez ohľadu na to, či ide o dizajnérov, inžinierov alebo strojné prevádzky.najmä pre skupinu „po 90. rokoch“, keďže podľa ich názoru nie je v priemysle výroby foriem príliš veľa zábavy.Nová generácia má svoju definíciu o práci, šťastí sa stáva čoraz dôležitejším faktorom pri budovaní a upevňovaní tímu.

Takže milý čitateľ, myslíš si, že začlenenie nejakej veselej scény do našej každodennej práce, uvoľnenie tímu, keď proces nie je napätý, je v poriadku alebo nie?ukážte svoj postoj výberom obrázka z dvoch nižšie.

Ktorý obrázok si vyberiete z konca tohto článku b

Ktorý obrázok si vyberiete z konca tohto článku


Čas odoslania: 27. októbra 2020
- Ďalší príspevok