Dongguan Enuo mold Co, Ltd je dcérskou spoločnosťou hongkonskej skupiny BHD Group, dizajn a výroba plastových foriem je ich hlavnou činnosťou. Ďalej sa zaoberáme CNC obrábaním kovových dielov, výskumom a vývojom prototypov výrobkov, inšpekčným prípravkom / výskumom a vývojom meradiel, formovaním, striekaním a montážou výrobkov z plastov.

Which picture will you choose from the end of this artical
Tvorivosť 5 komentárov 27.10.2020

Ktorý obrázok si z konca tohto umeleckého diela vyberiete

Páni, chlapci! nový čas prepravy formy !! Ha, pozri sa, aké šťastné je naše marketingové dievča!

Pred uverejnením tohto obrázka sa v mojom srdci trápila dilema. Priateľ, ktorý vlastní veľké množstvo spojení „linkedIn“, mi dával láskavo poradiť: Hej, Harry! nie je dobré pozvať dievča, aby stálo s plesňami, najmä s veľkou usmievajúcou sa tvárou! No tak, výroba formy by mala byť veľmi vážnym prípadom, dobre? Môže byť oveľa vhodnejší technický pracovník, ktorý drží strmeň alebo papier na kreslenie, aby ich nahradil?

Which picture will you choose from the end of this artical d

Na ten okamih, ako zdôraznil, je mi ľúto sťažiť náš tím, pretože to, čo som urobil, pôsobilo u ľahkých čitateľov frivolným dojmom. Zdá sa, že jediným cieľom môjho zverejnenia je upútanie pozornosti publika! Preto som tentoraz zamýšľal urobiť to, čo navrhol, a byť formálny ako „skutočný“ výrobca foriem! Potom som s pomocou kolegov urobil prvý obrázok vážne. ako je zobrazené na nasledujúcom obrázku, iba forma a výrobky zobrazené pred mojím objektívom, formálne a čisté, všetky sú v poriadku. ale cítim niečo stratené ...

Which picture will you choose from the end of this artical c

Keď som dokončil fotografovanie a plánujem sa vrátiť späť. Naše dievča po 90. rokoch povedalo: môžem mať fotografiu s touto plesňou? Ja som samozrejme povedal! Potom začne s formou robiť všetky druhy „profesionálnych“ póz, rovnako ako robiť osobné selfie, a ostatní pracovníci v dielni sa smejú, všetci zatvorení za zadnou kamerou, zrazu sa atmosféra dielne stáva príjemnou a harmonickou. Členovia nášho tímu sú spokojní so svojimi výkonmi a na ich usmievavých tvárach sa prejavoval pocit úspechu ...

Dobre, výroba nástrojov by mala byť vážnym a presným prípadom, ale práca so šťastnou náladou môže byť pre našich pracovníkov tiež dôležitá. Ako viete, v prípade, že je čas na projekt obmedzený, naši pracovníci často pracujú nadčasy, dokonca aj cez noc, aby dodržali dodaciu lehotu a dodržali prísľub pre našich zákazníkov. Počas procesu sú unavení a napätí, ak je to možné, aby sme preukázali našu úctu a uznanie ich práci a produktu, prečo nie? Keď žiaria svojim „majstrovským dielom“, nemali by sme ich nechať počuť náš potlesk? Nástroje sú studené, ale vrelé od tímu!

Dnes si veľa majiteľov nástrojárskej spoločnosti sťažuje: Je čoraz ťažšie prijímať pracovníkov bez ohľadu na konštruktérov, inžinierov alebo obsluhu strojov. najmä pre skupinu po 90. rokoch, ako je to v ich mysli, nie je v priemysle výroby foriem príliš veľká zábava. Nová generácia má svoju definíciu práce, šťastie je čoraz dôležitejším faktorom pri budovaní a posilňovaní tímu.

Takže milý čitateľ, myslíš si, že by si mal v našej každodennej práci dať nejakú šťastnú scénu a uvoľniť tím, keď proces nie je napätý, je v poriadku alebo nie? prosím ukážte svoj postoj výberom obrázku z dvoch nižšie.

Which picture will you choose from the end of this artical b

Which picture will you choose from the end of this artical


Čas zverejnenia: 27. októbra 2020
- Nasledujúci príspevok