Dongguan Enuo mold Co, Ltd je dcérskou spoločnosťou Hong Kong BHD Group, dizajn a výroba plastových foriem je ich hlavným predmetom podnikania. Ďalej sa zaoberá CNC obrábaním kovových dielov, výskumom a vývojom prototypových výrobkov, výskumom a vývojom kontrolných prípravkov/meradiel, lisovaním plastových výrobkov, striekaním a montážou.

Which picture will you choose from the end of this artical
Kreativita 5 komentárov 27. októbra-20. októbra

Ktorý obrázok si vyberiete z konca tohto umenia

Páni, chlapci! nová doba dodania formy !! Ha, pozrite sa, aká je naša marketingová dievčina šťastná!

Pred zverejnením tohto obrázku v mojom srdci bojovala dilema. Priateľ, ktorý vlastní veľké množstvo spojení „linkedIn“, mi dával láskavú radu: Hej, harry! nie je dobré pozývať dievča, aby stálo s plesňami, obzvlášť s veľkou usmievavou tvárou! No tak, výroba foriem by mala byť veľmi vážnym prípadom, dobre? Mohol by technik, ktorý drží strmeň alebo kresliaci papier na výmenu, byť oveľa vhodnejší?

Which picture will you choose from the end of this artical d

V tej chvíli mi, ako zdôraznil, je mi ľúto, aby bol náš tím ťažký, pretože to, čo som urobil, pôsobilo na milých čitateľov frivolným dojmom. Zdá sa, že upútanie očí divákov je jediným účelom môjho príspevku! Preto som tentoraz chcel urobiť to, čo navrhol, byť formálny ako „skutočný“ výrobca foriem! Potom som zobral prvý obrázok s pomocou svojich kolegov vážne. ako na obrázku nižšie, iba forma a výrobky zobrazené pred mojím objektívom, formálne a čisté, všetky sú v poriadku. ale cítim niečo stratené ...

Which picture will you choose from the end of this artical c

Keď som dokončil fotografovanie a plánoval som sa vrátiť. Naše dievča „po 90. rokoch“ povedalo: môžem mať fotografiu s touto plesňou? Povedal som, samozrejme! Potom začne pomocou formy vytvárať všetky druhy „profesionálnych“ póz, rovnako ako osobné selfie, a ostatní pracovníci v dielni sa so smiechom zatvorili pred kamerou, zrazu sa atmosféra dielne stala hrejivou a harmonickou. Členovia nášho tímu sú spokojní so svojim výkonom a na ich usmievavých tvárach sa prejavoval pocit úspechu ...

V poriadku, výroba nástrojov by mala byť vážnym a presným prípadom, ale práca so šťastnou náladou môže byť dôležitá aj pre našich pracovníkov. Ako viete, keď je čas projektu krátky, naši pracovníci často pracujú nadčas, dokonca aj cez noc, aby dodržali dodacie lehoty a dodržali prísľub pre našich zákazníkov. Sú počas procesu unavení a napätí, ak je to možné, aby prejavili rešpekt a uznanie svojej práci a produktu, prečo nie? Keď žiaria svojim „majstrovským dielom“, nemali by sme ich nechať počuť náš potlesk? Nástroje sú chladné, ale teplo od tímu!

V dnešnej dobe sa veľa majiteľov nástrojárskych spoločností sťažuje: Je stále ťažšie prijať zamestnancov bez ohľadu na konštruktérov, inžinierov alebo strojné prevádzky. najmä pre skupinu „po 90 -tych rokoch“, ako si myslia, nie je v odvetví výroby foriem príliš veľa zábavy. Nová generácia má svoju definíciu práce, šťastie sa stáva čoraz dôležitejším faktorom budovania a posilňovania tímu.

Takže milý čitateľ, myslíš si, že zaradíš do našej každodennej práce nejakú šťastnú scénu, uvoľníš tím, keď nie je napätý proces, alebo nie? ukážte svoj postoj výberom obrázku z dvoch nižšie.

Which picture will you choose from the end of this artical b

Which picture will you choose from the end of this artical


Čas zverejnenia: 27. októbra 2020
- Nasledujúci príspevok